Regulamin obiektu

Prosimy o zapoznanie się z zasadami obowiązującymi na terenie obiektu: KARCZMA KARNASÓW. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego i przyjemnego wypoczynku. W momencie najmu pokoju Klient akceptuje regulamin.

 

have-bg

I.        Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy się o godzinie 11:00 dnia następnego.

II.        Najmując pokój Gość określa czas swego pobytu, a w przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.

III.        Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

IV.        Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata 30% zadatku na konto:  87 1090 2750 0000 0001 5620 5944

V.        Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, Klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960 lub Ust. z dnia 7 stycznia 1991 r. o paszportach)

VI.        Śniadania wydawane są w Karczmie Karnasów w godzinach od 8:00 do 10:00.

VII.        Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 7:00.

VIII.        Klient nie może przekazać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.

IX.        Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie pokoi do godziny 22:00.

X.        Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia pokoju bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.

XI.        Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.

XII.        Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.

XIII.        Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenie pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

XIV.        Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju będą odesłane na wskazany adres na koszt Klienta. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, rzeczy przechowywane będą przez okres 1 miesiąca, a następnie niszczone.

XV.        Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych naszych Klientów.

XVI.         Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony.

XVII.        W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich. Obuwie należy przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym.

XVIII.        Zabronione jest wnoszenie sprzętu narciarskiego, rowerów, itp. do pokoi. Należy przechowywać je w miejscu do tego przeznaczonym.

XIX.        Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów obowiązuje bezwzględny ZAKAZ PALENIA na terenie całego obiektu, poza miejscem do tego przeznaczonym.

XX.        Z kluczem do pokoju otrzymujecie Państwo klucz do drzwi wejściowych. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych na klucz podczas trwania ciszy nocnej oraz w przypadku wywieszenia przez Gospodarzy  prośby.

XXI.        W momencie otrzymania klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami.

XXII.        Po upływie terminu pobytu Klient jest zobowiązany pozostawić otrzymane klucze w Karczmie Karnasów .

XXIII.        Na terenie obiektu działa internet bezprzewodowy WiFi.

XXIV.        Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać w Karczmie Karnasów .

have-bg

Informacja o przetwarzaniu danych.

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KARCZMA KARNASÓW  z siedzibą w 38-607 CISNA 48A , adres e-mail: UKARNASOW@OP.PL

  2. Dane będą przetwarzane w celu realizacji umowy sprzedaży usług, jako podstawa do ochrony i dochodzenia roszczeń oraz w celach statystycznych.

  3. Podstawę prawną stanowi konieczność przetwarzana danych do wykonania umowy oraz prawnie uzasadniony interes administratora.

  4. Dane będą przetwarzane w celach dodatkowych (np. wysyłanie ofert specjalnych i informacji na temat wydarzeń i promocji) jeśli została wyrażona na to zgoda.

  5. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, poza uprawnionymi podmiotami publicznymi.

  6. Dane przechowywane będą przez okres zgodny z wymaganiami ustawy.

  7. Ma Pani/Pan prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych w celach dodatkowych.

 

 

Dziękujemy za uwagę i życzymy Państwu miłego pobytu w Naszej Karczmie.

Powrót na górę

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress